Telefon: +90 324 320 0 320  -  Email: info@coskn.com  -  Kampanyalarımız  -  Teklif Al
img

Cam ve Kaput Koruyucu Film

    Servisimiz XSun Rayban Plus cam filmleri yetkili bayisidir.


Otomotiv cam filmlerimiz ile yolculuklarınızda sizi koruyoruz. xSun RayBan otomotiv cam filmleri; güneşin zararlı ışınlarından, yol enkazından ve yolculuktaki diğer tehlikelerden sizi korumayı hedefler.
Yakıttan Tasarruf: xSun RayBan cam filmleri güneşin ısısını 86%'ya varan oranda absorbe ederek yansıtır, yakıt giderlerinizi düşürür.
Parlama Azalımı: Cam filmi, görünürlüğü etkileyebilecek ve göz yorgunluğuna ve uyuşukluğa yol açabilecek zararlı parlamayı azaltır.
UV Koruması: Cam filmlerimiz 99% oranında güneşin zararlı UV ışıklarından cildinizi ve aracınızın iç aksamlarını korur.
Gizliliği Artırır: xSun RayBan cam filmleri geniş ölçekte sizin, yolcuların ve aracınızdaki değerli eşyaların gizliliğini korumayı sağlar.
Tarzınızı Yansıtır: Farklı renk ve tonlardaki cam filmlerimiz ile aracınızın estetik görüntüsünü ön plana çıkarmanızı sağlar.
Üretici Garantisi: xSun RayBan otomotiv cam filmleri Üretici Garantisi kapsamınzdadır.

KAPUT KORUMA

Araçların seyir halindeyken taşlardan en çok etkilenen bölümü kaputtur. taşların kaputa zarar vermesini önlemak için en ideal çözüm kaput film'dir.

Ön kaput koruma filmleri seyir halindeyken aracınızı taşlardan koruduğu gibi, kuş pisliği, böcek lekeleri ve yağışlardan kaynaklanan zararları engellemeyede yardımcı olur.

img