Telefon: +90 324 320 0 320  -  Email: info@coskn.com  -  Kampanyalarımız  -  Teklif Al
img

Mekanik

HER MARKA ARACINIZA TEK NOKTADAN HİZMET

Şimdi uzman personeli ve son teknoloji test cihazları ile markası ne olursa olsun, aracınızın bakım ve onarım işlemlerini Coşkun Oto güvencesi altında yapan bir servisimiz var.
Temiz ve güler yüzlü hizmetiyle Coşkun Oto  ile aracınız daima emin ellerdedir.

ZAMANLAMA
Oto Servis'te aracınız tam zamanında size teslim edilir.

ŞEFFAFLIK
Oto Servis'te gerekli olan işlemler, onayınız alındıktan sonra yapılır.

BİLGİLENDİRME
Oto Servis'te aracınıza yapılacak tüm işlemler hakkında önceden gerekçesiyle birlikte bilgilendirilirsiniz. Kısaca hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız.

Profesyonel motor arıza teşhisi

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı olmaktadır. Bunun sebebi modern motor yönetim sistemlerinin yakıt enjeksiyonu sürecini elektronik olarak kontrol etmesi, bu sayede ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte en iyi motor performansını sağlamasıdır. Aracınızın bu şekilde kalmasını sağlamak için Coşkun Otomotiv Bosch Car Service sistem uzmanları, zengin bilgi birikimlerini kullanarak en yeni arıza tespit ekipmanları ile aracınızı kontrol eder.


Üstün teknoloji ürünü arıza tespiti

Araçlarda her zamankinden daha karmaşık sistemlerin kullanılması ve motor bölmesinde sürekli artan elektronik ekipman miktarı nedeniyle Coşkun Otomotiv Bosch Car Service her zaman en son teknolojileri kullanır. Bunun sebebi sadece modern test cihazları ve özel yazılımlar, uzmanlarımızın arızaları hızlı bir şekilde bulup profesyonel olarak düzeltmesini sağlar.


Teknolojiyi derinden kavrama

Modern araçlarda kullanılan enjeksiyon sistemleri son derece hassastır ve düzenli bakım yapılmazsa teknik sorunlara karşı çok duyarlıdır. Coşkun Otomotiv Bosch Car Service uzmanları tüm yaygın motor yönetim sistemleri ve egzoz gazı turboşarjlarından ateşleme kontrol modüllerine kadar yeni yüksek basınçlı enjeksiyon sistemleri konusunda geniş bilgi sahibidir.

Üstün servis kalitesinin adresi

Günümüzde dünyadaki otomobil üreticilerinin çoğu, benzinli ve dizel motorları için Bosch'un motor yönetim sistemlerine güveniyor. Aracınızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, uzmanlıkları sayesinde veya bilgisayar destekli sistem kontrolleri yardımıyla Coşkun Otomotiv Bosch Car Service teknisyenleri, sorunun temeline inen doğru kişilerdir.

 

img